אודות דרעי רייפר ושות' עורכי דין

קצת עלינו

"כל אדם מגיע ליום בו הוא זקוק לסיוע מעורך דין"

כולנו זקוקים מדי פעם לעורך דין טוב, כזה שיוציא אותנו ממצבים לא נעימים,
או כזה שימנע מאיתנו בעיות אישיות ועסקיות בעתיד.
כולנו רוצים עורך דין שנלחם עד השקל האחרון בפיצויים, שיורד עד לרזולוציות הכי קטנות בחוזה,
שעוזר לנו בבעיות המתלוות לעניין התיק – גם אם אלה אינן בהכרח משפטיות.
או במילים אחרות: עורך דין שפשוט אכפת לו מהלקוח.
זו בדיוק הגישה שמובילה את משרדנו כבר למעלה מ-33 שנים.

אנו נתכנן, ניישם ונשיג את התוצאה המשפטית הרצויה תוך מתן יחס אישי, כן, אכפתי
ותשומת לב מרבית ומליווי צמוד עד גמר התיק.

הצוות שלנו

עו”ד דוד דרעי ייסד את משרד עורכי הדין דוד דרעי ושות’ בשנת 1987, לפני כ-34 שנים. בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני (משפט פלילי) מאוניברסיטת תל אביב. היה בין עורכי דין המובילים בארץ במשפט פלילי, כשפעל כסניגור באלפי תיקים במקצועיות ויצירתיות יוצאת דופן, כולל גם בתיקים ביטחוניים סודיים שרובם ככולם חסויים עד היום. בתחום הפלילי הישגיו יוצאי דופן, במיוחד שיעור הזיכויים בתיקים קשים במיוחד מבין התיקים בהם התנהל משפט וניתנו הכרעות דין. במשפט האזרחי עו”ד דוד דרעי פעל כיועץ משפטי לבעלי משרדי עורכי דין גדולים. בשנות ה-90 דוד יעץ לעו”ד צבי מיתר ז”ל וליווה את משרדו בייצוג אחד הנתבעים בתיק הענק של “בנק צפון אמריקה”, ובעניינים נוספים. דוד היה יועץ פרלמנטרי בכנסת בשנות ה-80′ ותחילת שנות ה-90′, כתב תזכירים והצעות חוק וערך וייצג בעתירות לבג”ץ בתחום הפוליטי. דוד משמש כתובת לייעוץ משפטי לפתרון בעיות בתיקים מורכבים במיוחד.

לעו”ד אסף דרעי תואר ראשון (LLB) במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני (LLM) בהצטיינות מאוניברסיטת וושינגטון והתמחות במחלקה המשפטית במשרד הראשי בוושינגטון. הבירה של SEIU. כיום הוא בדרך לקורטורנט למשפטים באוניברסיטת חיפה. לא ניתן להתעלם מכך שלאסף יש ידע וניסיון רבים בייצוג בבתי משפט בתחומי ידע נרחבים – בתחומי הוצאה לפועל, חדלות פירעון, משפט מסחרי ועוד. אסף התחיל את דרכו במשרד של אביו, עו”ד דוד דרעי, ומאז הספיק לצבור ניסיון רב בפרקטיקה ובאקדמיה, לאחר שכתב עשרות מאמרים, הנחה והשתתף בכנסים מקצועיים, בעיקר בתחומי המשפט הכלכלי-חברתי.
עוד יש לציין, כי אסף פועל בייצוג לקוחות ועוסק כמרצה באקדמיה. עו”ד אסף דרעי הוא עמית מחקר במרכז מינרבה לשלטון החוק במצבי קיצון, ושמש בתוכנית לזכויות אדם והיהדות.

אסף בעל ידע וניסיון רבים בייצוג בבתי משפט בתחומי הוצאה לפועל, חדלות פירעון, משפט מסחרי- ייצוג לקוחות פרטיים ועסקיים, דיני נזיקין ותביעות לשון הרע, ומשפט פלילי. את תחילת דרכו המקצועית החל במשרד של אביו, עו”ד דוד דרעי, ומאז צבר ניסיון תעסוקתי בפרקטיקה ובאקדמיה, כשבאמתחתו עשרות מאמרים שכתב, וכנסים מקצועיים בהם הנחה והשתתף, בעיקר בתחומי המשפט הכלכלי- חברתי.

עו”ד אייל רייפר הוא שותף מייסד במשרד דרעי-רייפר ושות’. לאייל יצא לראות פעמים רבות כיצד מתנהלת המערכת המשפטית וגוף ההוצאה לפועל, גם מבפנים – מתוך ניסיון אישי, וגם מבחוץ. אייל יודע עד כמה חייהם של אזרחים מן השורה עשויים להתהפך וזאת רק בזכות הליך משפטי שנוהל באופן נכון, מוסדר ומדויק. הוא ממנף את היתרון הזה כמובן לטובת לקוחותיו ובכך מעניק להם פתרונות טובים יותר להתמודדות עם גוף שלעיתים זו עשויה להיות קשה.
לאייל ידע רב ונרחב גם בתחומים משיקים ואחרים כגון תיקי חייבים וזוכים בהוצאה לפועל, תיקי מזונות ושמירה על זכויות עובדים.

נוסף על ניסיונו המקצועי בעריכת דין, אייל בעל ניסיון נרחב הן בעולם העסקים בישראל ובארצות הברית של אמריקה, והוא מתעל את ניסיונו העסקי בתיקים משפטיים של לקוחותיו. לאור התמחותו בפרקליטות ובהוצאה לפועל, לאייל ניסיון מקצועי רחב והבנה עמוקה כיצד פועלות וחושבות המערכות המשפטיות מבפנים ומבחוץ, והוא ממנף את היתרון המובנה לטובת לקוחותיו. אייל היה עד מקרוב כיצד חייהם של אזרחים מן השורה מתהפכים על ידי הליך משפטי שנוהל על ידיו באופן נכון ומדויק. 

עו”ד ליאור דרעי היא בעלת תואר ראשון (LLB) במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. את התמחותה  עשתה במשרד המשפטים, במשרד הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי, שם רכשה ידע רב בניהול תיקי פשיטת רגל ופירוקי חברות, הוצאה לפועל וליטיגציה. ליאור ממייסדי משרד דרעי רייפר ושות’, מנהלת תיקים של לקוחות המשרד בתחומי נזיקין, לשון הרע, חוזים, ירושות וצוואות וחדלות פירעון, ביניהם תיקים גדולים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה.

כיום ליאור נותנת שירותיה כעורכת דין נציגה במשרד הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי, מחוז תל אביב, ומייצגת בבתי משפט ומנהלת תיקים גדולים של חייבים וחברות בהפעלה ובפירוק.  

דנה הינה בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) במסלול האקדמי המכללה למנהל, וחברה בלשכת עורכי הדין.
דנה התמחתה בפרקליטות המדינה (אזרחי), ניהלה תיקי מעמד אישי ותיקים אזרחיים ובעלת ניסיון בייצוג בערכאות השיפוטיות.
התנדבה בלשכת ההוצאה לפועל בראשון לציון ונתנה מענה לחייבים בהגשת בקשות לרשם ההוצאה לפועל.
עוסקת בליטיגציה האזרחית משנת 2018, ומתמחה בתחום ההוצאה לפועל, משפחה, צוואות, ירושות ומעמד אישי ומוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך.
כיום יושבת באזור הדרום, מתוך רצון לתת מענה לתושבי האזור.
החזון של דנה הוא להעניק ללקוח טיפול מקצועי ללא פשרות, הכולל ליווי צמוד תוך מתן דגש על נחישות, מסירות, אחריות ומחויבות.
“לעיתים הלקוח מתקשה לבטא את הצדק הפרטי שלו. ההצלחה שלי היא לבטא עבורו את מה שהוא לא יכול לבטא, מול מערכת גדולה.
כל זאת, באמצעות הידע המשפטי שצברתי לאורך שנות לימודיי, ניסיוני המקצועי ובניית אסטרטגיה נכונה”

דבורה היא עו”ד שעבדה בשיתוף פעולה עם עורכי דין בתחום האזרחי, פלילי ומנהלי. את התמחותה ביצעה בפרקליטות פלילי מחוז דרום, התמחות שכללה כתבי טענות, בקשות שונות, סיכומים ומסמכים משפטיים, כתבי אישום ובקשות למעצר, טיעונים לעונש, ניהול תיקים, ייצוג בבית משפט השלום, בבית המשפט לנוער וכן בוועדות שחרורים של אסירים בבתי כלא שונים. את רישיונה לעסוק בעריכת דין קיבלה בשנת 2019 מלשכת עורכי הדין בישראל, לאחר שאת לימודי התואר הראשון במשפטים קיבלה מהמסלול האקדמי המכללה למנהל.
לאחר מכן הגיעה לעבוד במשרד עו”ד ונוטריון בתפקיד שכלל ליטיגציה אזרחית, הכנת כתבי בי דין וניהול הוכחות. תחום עיסוקו של המשרד הוא הוצל”פ, פשר ונזיקין.

מוזמנים לחפש מידע באתר