עורך דין ביטקוין | מה חשוב לדעת כשמחפשים עורך דין ביטקוין? ועל מיסוי קריפטו (קריטי לקריאה)

תוכן עניינים

במהלך השנים האחרונות תחום עריכת דין מסוים צבר תאוצה והפך להיות פופולרי מאוד, אנחנו מדברים כמובן על עורכי דין אשר עוסקים בתחום הקרפיטו הלא הוא תחום המטבעות הדיגיטליים/וירטואליים עליהם אנחנו לא מפסיקים לשמוע בתקופה האחרונה. בכל שנה ושנה אנו יכולים לשמוע על מיליונרים חדשים בעולם שהתעשרו כתוצאה מקנייה נכונה של ביטקוין, איתריום או כל מטבע דיגיטלי אחר. 

הרבה אנשים אינם יודעים כי גם בעולם המטבעות הדיגיטליים קיים מיסוי וקיימות רגולציות. חוסר התייחסות לעניין זה בתחילת הדרך שלכם במסחר במטבעות דיגיטליים עלול להוביל לחוסר סדר ולבעיות בהמשך הדרך. 

במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי בנוגע לעורך דין ביטקוין וביטקוין וקריפטו. 

 

דרעי רייפר ושות' עורכי דין

עולם המטבעות הוירטואלים כאן כדי להישאר

כפי שסיפרנו לכם בתחילת המאמר, תחום הביטקוין וקריפטו והביטקוין הוא תחום פופולרי מאוד כיום, והוא עתיד להישאר פופולרי מאוד לעוד הרבה שנים. בכל שנה גדל היקף השימוש במטבעות וירטואלים ונוספים לו שימושים חדשים ויעילים במיוחד כמו למשל: העברות ללא תלות בבנק כזה או אחר, העברת כספים בעמלות נמוכות מאוד ועוד. 

אנשים רבים שנכנסים לעולם הביטקוין וקריפטו אינם מודעים לענייני המיסוי השונים וכתוצאה מכך הם נתקלים בבעיות בהמשך הדרך שלהם בתור סוחרים. 

 

היחסים של העולם הוירטואלי עם רשות המיסים

כעת הגענו לחלק אליו אנשים רבים לא מודעים הלוא הוא התייעצות עם עורך דין ביטקוין וקריפטו לפני הכניסה לעולם המטבעות הדיגיטליים. לפני מספר שנים תחום הביטקוין וקריפטו היה הרבה פחות פופולרי מהיום, בשל כך התפתחה לה גישה שאומרת שהמיסוי על מטבעות דיגיטלי הוא נמוך מאוד ולעיתים גם אפסי. הפופולריות האדירה שצבר כל העולם הוירטואלי במהלך השנים האחרונות הובילה את רשויות המיסים בעולם לבצע פשיטות רבות על חנויות דיגיטליות שונות, על בעלי תוכנות כאלה ואחרים ועל כל אדם העוסק במכירה של מוצרים דיגיטליים על מנת לגבות מהם את המיסים שהם חייבים למדינה. 

אנשים רבים נוטים לחשוב כי אם הם יעבירו את הכסף שלהם לארנק וירטואלי כזה או אחר אז הם יתחמקו מתשלום של מס מכיוון שהכסף שלהם לא יהיה במדינת ישראל ולא בחשבון הבנק הפרטי שלהם. מדובר בטעות, על פי החוק במדינת ישראל, כל הכנסה כזו או אחרת מחויבת בתשלום של מס כזה או אחר בהתאן לגודל ההכנסה של אותו אדם. 

 

מיסוי ביטקוין וקריפטו

בהתאם לחוקים שקבעה מס הכנסה, כל מטבע דיגיטלי, ללא כל קשר לסוגו או למטרתו, אינו עונה להגדרה של מטבע רגיל או של מטבע חוץ עליהם חלה חובת תשלום מס. בדיוק בשל כך מס הכנסה מתייחס לכל פעולה של קנייה או מכירה של מטבעות וירטואלים כמו שהוא מתייחס לקנייה או מכירה של נכס מסוים שהמיסוי עליו עומד על 25% נכון להיום. 

תארו לעצמכם אילו סכומים צריכים לשלם אותם אנשים שאינם היו מודעים לנושא זה, התייעצות ראשונית עם עורך דין ביטקוין וקריפטו הייתה מונעת את כל הסיפור הזה. 

 

קראו עוד על תחום המשפט המסחרי

 

מיסוי ביטקוין וקריפטו: אל תנסו להתחמק ממס הכנסה

אנשים רבים חושבים כי הם יכולים להתחמק מתשלומי מס על קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים, אך אינם מודעים לכך שרשות המיסים במדינת ישראל הקימה יחידות ייעודיות שהמטרה שלהן היא לעלות על עסקים או על בני אדם פרטיים אשר מזמינים ומבצעים שירותים כאלה ואחרים דרך העולם הוירטואלי. 

יחידות אלה הוקמו בעקבות אותם אנשים אשר כן הצליחו להעלים את ההכנסות שלהם באמצעות העולם הוירטואלי. 

בנוסף על כך, רשות המיסים במדינת ישראל החלה להבחין בעלייה משמעותית של תשלומים המבוצעים ללא ידיעתם באמצעות שימוש במטבעות דיגיטליים ובארנקים וירטואליים שונים. 

לאלו מכם שחשבו עד עכשיו כי תשלום באמצעות מטבעות וירטואליים יעזור להם להתחמק ממס הכנסה, אנו מציעים לכם לחשוב פעמיים. במידה ואתם נמצאים במצב בעייתי ואינכם יודעים כיצד לצאת ממנו, אנו ממליצים לכם לצלצל עוד היום לעורך דין ביטקוין וקריפטו שיעזור לכם לטפל בבעיות עד כמה שאפשר. 

 

איך עורך דין הופך לבקיא לענייני ביטקוין וקריפטו?

אנשים רבים אינם יודעים זאת אבל על מנת להיות מומחה בתחום מסוים בענף עריכת הדין, יש לעבור דרך ארוכה ולא פשוטה בכלל. 

כדי שעורך דין מסוים יהפוך להיות מומחה בתחום כלשהו, עליו לעשות הרבה יותר מעבר ללסיים את התואר הראשון בהצלחה. כדי שעורך דין מסוים אכן יהיה מומחה בתחום ספציפי, עליו לעבור כמות גדולה של קורסים משלימים, השתלמויות, כמו כן על עורך הדין לקחת חלק בדיונים רבים בבית המשפט אשר עוסקים בתחום בו הוא מעוניין להתמחות. 

אחת הדרכים אשר הופכות עורך דין רגיל לעורך דין מומחה בתחום מסוים היא התמחות תחת משרד עורכי דין מקצועי.

רק עורך דין שעבר את כל השלבים הללו, יכול להחשיב את עצמו לעורך דין מומחה לענייני ביטקוין וקריפטו. 

 

משרד דרעי רייפר ושות’ עוסק בתחום המסחרי כבר למעלה מ-30 שנה, מכיר את רזי החוק בכל הקשור למיסוי בכלל ובפרט על מטבעות דיגיטליים, ויודע להעניק פתרונות יצירתיים לכל סיטואציה. מוזמנים לפנות דרך טופס הפניה שבאתר או להתקשר 050-7118585

 

עולם הביטקוין וקריפטו הוא תחום התמחות ספציפי

כל תחום המטבעות הוירטואלים הוא תת תחום של דיני אינטרנט. חשוב לציין כי לא כל עורך דין אשר מתעסק בדיני אינטרנט הוא עורך דין מומחה לענייני ביטקוין וקריפטו. האמת היא שכיום יש קושי רב במציאות עורך דין מומחה לענייני ביטקוין וקריפטו מכיוון שמדובר בתת תחום של עולם דיני האינטרנט. 

כמו כן, מדובר בתחום חדש יחסית וכתוצאה מכך עדיין קיימים עורכי דין רבים שאינם הצליחו לעבור התמחות מלאה בתחום המטבעות הוירטואלים. 

עדיין לא נערכו מספיק דיונים ולא נקבעו מספיק פסקי דין בנוגע לעולם המטבעות הוירטואלים, לכן התחום הזה עדיין לא ברור בצורה מלאה. 

קיימים במשק הישראלי עורך דין מקצוענים שאכן מבינים בעולם המטבעות הוירטואליים, אך מן הצד השני ניתן למצוא במשק הישראלי גם עורכי דין שאינם יודעים כלל מה עליהם לעשות וכתוצאה מכך הם גורמים יותר נזק מאשר תועלת ללקוח שלהם. 

 

מומלץ להתייעץ עם עורך דין ביטקוין וקריפטו בתחילת הדרך?

התשובה שלנו לשאלה זו היא כן! אנחנו ממליצים לבצע כל פעולה בעולם הוירטואלי רק לאחר שאתם יודעים היטב את החוקים ואת כל הפעולות שיש לבצע טרם הקנייה ולאחר הקנייה. חשוב מאוד לציין כי חוסר ידיעת החוק אינו יעניק לכם פטור מעונש כזה או אחר. במידה ותגיעו למצב בו אתם צריכים לגשת לבית המשפט, וכל מה שיהיה לכם לומר לשופט זה שלא ידעתם מה אתם עושים, עליכם להיות מוכנים לקבל עונש מסוים. 

במהלך התקופה האחרונה אנשים רבים אשר עוסקים בעולם הביטקוין וקריפטו נכנסו לבעיות כלכליות וחוקיות בגלל שהם לא התייעצו עם עורך דין ביטקוין וקריפטו באף שלב. 

התייעצות עם איש מקצוע בעל ניסיון והתמחות בתחום תחסוך לכם בעיות רבות בהמשך הדרך. 

 

איך מוצאים עורך דין ביטקוין וקריפטו?

אחת הדרכים המומלצות ביותר למציאה של עורך דין ביטקוין וקריפטו היא קבלת המלצה מאדם קרוב אליכם או מאדם העוסק בעולם הביטקוין וקריפטו ועושה זאת בליווי של עורך דין מומחה בתחום.
הבעיה העיקרית בנושא זה היא שמדובר בתחום די חדש וכתוצאה מכך הידע שנצבר בתחום אינו רב במיוחד.

דרך נוספת למציאת עורך דין ביטקוין וקריפטו היא על ידי חיפוש באינטרנט ובמקורות מידע שונים הקיימים ברשת.

 

נקודות חשובות בבחירת עורך דין ביטקוין וקריפטו

עקב הקושי הגדול אשר קיים במציאת עורך דין מקצועי ואיכותי לענייני ביטקוין וקריפטו, ריכזנו עבורכם מספר טיפים אשר יעזרו לכם לבחור את עורך הדין לענייני ביטקוין וקריפטו הטוב ביותר מבין כל עורכי הדין איתם תצרו קשר. 

 

  • התחום בו הוא מתמחה – כפי שסיפרנו לכם מספר פעמים במאמר זה, חשוב לוודא כי עורך הדין איתו אתם מדברים הוא אכן עורך דין מומחה לביטקוין וקריפטו. 


  • הבנה בתחומים פיננסיים – חשוב מאוד לוודא כי עורך הדין בו אתם מעוניינים יודע הכל על תחום המיסוי של המטבעות הוירטואלים בארץ ובמדינות אחרות אשר לוקחות חלק במסחר שלכם. 


  • אתר האינטרנט של איש המקצוע – ההמלצה שלנו אליכם בנקודה זו היא להיכנס אל אתר האינטרנט של עורך הדין בו אתם מעוניינים, לעיין בו ולבדוק אם הוא אכן מבין בנושאים שהוא מדבר עליהם. 


  • המלצות קודמות – כל בעל מקצוע כזה או אחר אוהב להעלות ביקורות חיוביות שהוא קיבל על השירות שלו. כאשר אתם מתעניינים בעורך דין כזה או אחר, חפשו אותו באינטרנט ובדקו האם קיימות המלצות קודמות על השירות שלו. במידה ואין לעורך הדין המלצות קודמות זה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. גם אם אתם מוצאים ביקורות קודמות על עורך הדין, בקשו ליצור קשר עם הלקוח הממליץ, חשוב לעשות זאת מכיוון שקל מאוד לזייף ביקורות חיוביות ברשת. 

 

זקוקים לסיוע? אנחנו כאן בשבילכם!

אין ספק שתחום הביטקוין והמטבעות הוירטואליים כמו הנפוץ ביותר שביניהם, ביטקוין – הוא תחום מאתגר והסוגיות המתעוררות בו אינן דבר שתמיד קל לפתור, אך יש מוצא. מוזמנים לפנות אלינו דרך טופס הפניה שבצד שמאל או להתקשר 050-7118585

 

*האמור הינו בגדר מידע כללי בלבד ואין לראות בו כתחליף לייעוץ/ליווי משפטי

אהבתם? שתפו ❤️

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

Leave a Reply

Your email address will not be published.

צריכים עזרה או ייעוץ?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

Personal injury lawyer How to get all the compensation you deserve?

לפני שנספר לכם מהו תפקידו של עורך דין נזקי גוף וכיצד הוא עוזר לנו בתביעות הקשורות לנזקי גוף, קודם כל נספר לכם מהם נזקי גוף ולמה מתכוונים כאשר מדברים על…

עורך דין נזקי גוף – תל אביב | מה חשוב לדעת לפני שניגשים לתביעה?

לפני שנסביר לכם על חשיבותו של עורך דין נזקי גוף ראשית אנו נסביר לכם למה מתכוונים כאשר מדברים על נזקי גוף.  כאשר אנו מדברים על נזקי גוף אנחנו למעשה מדברים…

עורך דין לדיני נזיקין | כך תבחרו את עורך הדין הנכון לכם

כאשר אנו מדברים על תביעות נזיקין אנחנו למעשה מדברים על תביעות אשר מוגשות על ידי בן אדם בעקבות נזק שנגרם לגוף שלו או לרכוש שלו, אותו אדם רוצה לקבל פיצוי…

עורך דין נזקי גוף – תל אביב | מה חשוב לדעת לפני שניגשים לתביעה?

לפני שנסביר לכם על חשיבותו של עורך דין נזקי גוף ראשית אנו נסביר לכם למה מתכוונים כאשר מדברים על נזקי גוף.  כאשר אנו מדברים על נזקי גוף אנחנו למעשה מדברים…

עורך דין דיני נזיקין מומלץ | איך בוחרים את עורך הדין הנכון?

לפני שנספר לכם על החשיבות של עורך דין דיני נזיקין וכיצד בוחרים עורך דין מקצועי, ראשית נספר לכם למה מתכוונים כאשר מדברים על תביעות נזיקין.  תביעות נזיקין הן למעשה תביעות…

עורך דין ביטקוין | מה חשוב לדעת כשמחפשים עורך דין ביטקוין? ועל מיסוי קריפטו (קריטי לקריאה)

במהלך השנים האחרונות תחום עריכת דין מסוים צבר תאוצה והפך להיות פופולרי מאוד, אנחנו מדברים כמובן על עורכי דין אשר עוסקים בתחום הקרפיטו הלא הוא תחום המטבעות הדיגיטליים/וירטואליים עליהם אנחנו…

עורך דין דיני חברות: זקוקים לייעוץ משפטי בחברה? המאמר הבא הוא בשבילכם

הצורך בייעוץ משפטי באמצעות עורך דין דיני חברות אצל חברות נכנס לתמונה כבר בשלב הראשון של הקמת החברה, עוד לפני שמתחילים לנקוט בצעדים אופרטיביים.  בשלב הראשוני של הקמת חברה עורך…

כיצד מתמודדים עם סכסוכי ירושה בין אחים? כל התשובות כאן

“איך יכול להיות שבמשפחה שלי זה קרה?” זה מה ששומעים הרבה פעמים בקרב בני משפחה שביום בהיר אחד, אדם קרוב נפטר והיורשים שלו החלו, באופן בלתי צפוי, להיכנס לסכסוך על…

תביעות נזקי גוף – תאונות דרכים – כל המידע החשוב באמת

אחד הנושאים הקשים ביותר והמורכבים ביותר בענף הייצוג המשפטי הוא תביעות בשל נזקי גוף כאלה ואחרים. בשונה מנושאים אחרים בהם ניתן לדוש שעות על גבי שעות בנוגע לראיות ועוד מונחים…

עורך דין תאונות דרכים תל אביב | איך לקבל את מלוא הפיצויים על מה שעברתי?

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים נועד להקל על כל אדם אשר חווה פגיעה כזו או אחרת כתוצאה מתאונת דרכים. אדם אשר נפגע במהלך תאונת דרכים ועונה להגדרות הרשומות בחוק יהיה…

עורך דין תאונות דרכים מומלץ | המדריך המלא עם המידע השימושי שאתם צריכים!

כל משתמש דרך כזה או אחר, לא משנה אם מדובר בנוסע, נהג או הולך רגל, אשר היה מעורב בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי כלכלי בהתאם לנזק שנגרם לו עקב התאונה.…

לקוח מסרב לשלם? כך תתמודדו – הטיפים הטובים ביותר

האם הלקוח לא משלם לכם את הסכום על השירות או המוצר שקיבל? האם קיים לאדם או חברה חוב כלפיכם שמסיבות כאלו ואחרות עדיין לא שולם? הגעתם למקום הנכון. כאן נחשוף…

מוזמנים לחפש מידע באתר